Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G-1)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| TBW | 280 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G-1)
Накопичувач SSD 2.5 "480GB Apacer (AP480GAS340G-1) позиціонується як компактне рішення для ігрових стаціонарних ПК і ноутбуків. Apacer AS340 має оригінальний дизайн і високу швидкість роботи.
Apacer Technology Inc. - це самостійна бізнес-одиниця Acer Group, створена головною фірмою в 1997 році. В даний час Apacer Technology Inc. виробляє повний модельний ряд цифрових пристроїв для зберігання інформації будь-якого типу, що б це не було: текстові файли, аудіо- або відеоматеріали, цифрові фото.
Серед продуктів компанії - модулі пам'яті для серверів, ноутбуків, персональних комп'ютерів настільного типу, відповідні комплектуючі. Apacer є розробником mp3 плеєрів, флеш-пам'яті портативного типу, модулів ATA (ADC / ADM), дискових чіпів. Компанії належить авторство в створенні такого продукту, як система DISC STENO. Продукцію Apacer характеризує ефективність і простота в експлуатації.
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 480 GB Тип флеш-пам'яті: TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 550 Mb/s Швидкість запису: 520 Mb/s TBW: 280 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 100 x 69.9 x 7 ммВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 480GB Apacer (AP480GAS340G-1)
[[ getCurrentDecimal('4234') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4234') ]] ₴