Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB AS340X Apacer (AP480GAS340XC-1)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | AS340X |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| TBW | 280 |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Також шукають | дешеві |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 480GB AS340X Apacer (AP480GAS340XC-1)
Продуктивний накопичувач, який виконаний у компактному форм-факторі 2.5" дюйми. Виготовлений на базі пам'яті 3D NAND, має оптимізовану конструкцію та отримав підтримку новітніх технологій.
Підтримує інтерфейс SATA III. Ті користувачі, які звикли до традиційних жорстких дисків оцінять Apacer AS340X за збільшену швидкість роботи, запису та передачі даних. Додатково тип пам'яті SSD є більш стійким до вібрацій і ударів, адже позбавлений механічних рухомих частин, на відміну від жорстких дисків. Показник стійкості надзвичайно важливий для сучасних тонких ноутбуків, які можуть використовуватися у дорозі та поза межами офісу.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: AS340X Об'єм пам'яті: 480 GB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 550 Mb/s Швидкість запису: 520 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 280 Енергоспоживання: робоче: 5.0 Вт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 х 69.85 х 6.90 ммВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 480GB AS340X Apacer (AP480GAS340XC-1)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 480GB AS340X Apacer (AP480GAS340XC-1)
[[ getCurrentDecimal('4352') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4352') ]] ₴