Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики SSD накопичувач Apacer AS350 256GB SATAIII TLC (95.DB2A0.P100C)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 180 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.9 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис SSD накопичувач Apacer AS350 256GB SATAIII TLC (95.DB2A0.P100C)
Компанія Apacer представляє високоякісну і швидкісну модель SSD AS350 Panther, яка дозволяє розвивати вашому комп'ютеру швидкість, порівнянну з бігом пантери.
Компанія Apacer розглядає популяризацію високошвидкісної передачі як свою місію і починає випуск нової моделі твердотільного накопичувача (SSD), в якому реалізований інтерфейс передачі даних нового покоління SATAIII. Модель AS350 Panther відмінно підходить для користувачів ігрових настільних комп'ютерів, ноутбуків і мережевих сховищ (NAS).
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 256 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 560 Mb/s Швидкість запису: 540 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 180 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 100 x 69.85 x 6.9 ммВідгуки та питання про - SSD накопичувач Apacer AS350 256GB SATAIII TLC (95.DB2A0.P100C)
0.0
Всього відгуків:0
SSD накопичувач Apacer AS350 256GB SATAIII TLC (95.DB2A0.P100C)
[[ getCurrentDecimal('2790') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2790') ]] ₴