Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 512GB AS350X Apacer (AP512GAS350XR-1)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | AS350X |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | дешеві |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 512GB AS350X Apacer (AP512GAS350XR-1)
Продуктивний накопичувач, який виконаний у компактному форм-факторі 2.5" дюйми. Виготовлений на базі пам'яті 3D NAND, має оптимізовану конструкцію та отримав підтримку новітніх технологій. Стане швидким способом модернізації системи. Представляє собою відмінне рішення для прискорення роботи комп'ютера, адже демонструє значно вищу швидкість передачі та запису даних, ніж традиційний жорсткий диск.
Підтримує інтерфейс SATA III. Ті користувачі, які звикли до традиційних жорстких дисків оцінять Apacer AS350X за збільшену швидкість роботи, запису та передачі даних. Додатково тип пам'яті SSD є більш стійким до вібрацій і ударів, адже позбавлений механічних рухомих частин, на відміну від жорстких дисків. Показник стійкості надзвичайно важливий для сучасних тонких ноутбуків, які можуть використовуватися у дорозі та поза межами офісу.
Тип накопичувача: внутрішній Серія: AS350X Об'єм пам'яті: 512 GB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 560 Mb/s Швидкість запису: 540 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин Енергоспоживання: робоче: 5.0 Вт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7 мм Габарити: 100 х 69.85 х 6.90 ммВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 512GB AS350X Apacer (AP512GAS350XR-1)
[[ getCurrentDecimal('4592') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4592') ]] ₴