Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 240GB Apacer (AP240GAST280-1)
| Виробник | |
| Вага | 6.3 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 495 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 140 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | дешеві |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Колір | синій |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 240GB Apacer (AP240GAST280-1)
Ультра тонкий, супер швидкий Має виняткову надійність і продуктивність передачі даних для надтонких мобільних пристроїв нового покоління.Додаткові можливості з мега-об'ємом 480 ГБ -Швидкість випадкового запису до 70 000 IOPs-Швидке завантаження, ідеальний вибір для поліпшення ігор або мультимедійного програмного забезпечення.Надійність не має межВсі продукти Apacer проходять ретельну перевірку надійності і сумісності. M. 2 SSD, безсумнівно, краще рішення для зберігання даних, яке обіцяє забезпечити високу продуктивність, відмінну стабільність і чудову надійність.
Apacer (TAIEX: 8271) включає модулі пам'яті, промислові SSD і споживчі цифрові продукти і є провідним світовим виробником, який інтегрує R & D, дизайн, виробництво і продаж. Він постійно розробляє різні надійні інноваційні продукти і послуги, які відповідають духу бренду «Access the best» з моменту його створення. Компанія Apacer забезпечує високу стабільність і високу цінність модулів пам'яті і флеш-пам'яті, щоб ефективно дозволяти людям записувати своє повсякденне життя, зберігати і ділитися своїми цифровими даними.
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 240 GB Тип флеш-пам'яті: TLC Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 520 Mb/s Швидкість запису: 495 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 140 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 3.8 мм Вага: 6.3 г Колір: синійВідгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 240GB Apacer (AP240GAST280-1)
[[ getCurrentDecimal('3560') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3560') ]] ₴