Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 960GB Kingston (SA400S37/960G)
| Виробник | |
| Вага | 41 г |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | A400 |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 960GB Kingston (SA400S37/960G)
Твердотільні накопичувачі - це наступний крок в еволюції пристроїв зберігання даних ПК, вони працюють швидше, безшумні і виділяють менше тепла у порівнянні з застарілими жорсткими дисками. Завдяки відсутності рухомих деталей SSD також міцніші і надійніші жорстких дисків. Твердотільні накопичувачі не тільки підвищують продуктивність, але і можуть використовуватися, щоб вдихнути нове життя в старі системи. Вибір SSD дозволяє заощадити на покупці нового ПК, поліпшивши вже наявну систему.Твердотільний накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, надвисока багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний у порівнянні з жорстким диском, накопичувач A400 має ємність від 120ГБ до 960ГБ.- Швидкий запуск, завантаження та передача файлів- Більш висока надійність і довговічність у порівнянні з жорсткими дисками- Різні варіанти ємності, накопичувач можна використовувати для установки додатків або як заміну жорсткого диска
Тип накопичувача: внутрішній Серія: A400 Об'єм пам'яті: 960 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC Типорозмір М2: - Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 500 Mb/s Швидкість запису: 450 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.0 млн. годин Тип поставки: BOX (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 100 x 69.9 x 7 мм Вага: 41 гВідгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 960GB Kingston (SA400S37/960G)
[[ getCurrentDecimal('7441') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7441') ]] ₴