Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTE115S)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 8 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Колір | зелений |
| Серія | 115S |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3200 Mb/s |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 400 |
| Товщина | 2.23 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 2.23 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTE115S)
Підніміть свою обчислювальну продуктивність на новий рівень з Transcend PCIe SSD 115S! Завдяки зручному інтерфейсу PCIe Gen 3x4 та тонкому розміру M.2 2280 твердотільний накопичувач PCIe SSD 115S стане ідеальним, швидким та найкращим другом для ваших настільних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків!
Тип накопичувача: внутрішній Серія: 115S Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 3200 Mb/s Швидкість запису: 2000 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 400 Товщина: 2.23 мм (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 2.23 мм Вага: 8 г Колір: зеленийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTE115S)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTE115S)
[[ getCurrentDecimal('10112') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10100') ]] ₴