Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTE115S)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 8 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 100 |
| Товщина | 2.23 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | 115S |
| Об'єм пам'яті | 250 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3200 Mb/s |
| Швидкість запису | 1300 Mb/s |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 x 22 x 2.23 мм |
| Колір | зелений |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTE115S)
Підніміть свою обчислювальну продуктивність на новий рівень з Transcend PCIe SSD 115S! Завдяки зручному інтерфейсу PCIe Gen 3x4 та тонкому розміру M.2 2280 твердотільний накопичувач PCIe SSD 115S стане ідеальним, швидким та найкращим другом для ваших настільних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків!
Тип накопичувача: внутрішній Серія: 115S Об'єм пам'яті: 250 GB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 3200 Mb/s Швидкість запису: 1300 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 100 Товщина: 2.23 мм (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 2.23 мм Вага: 8 г Колір: зеленийВідгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTE115S)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTE115S)
[[ getCurrentDecimal('3725') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3717') ]] ₴