Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 1TB Transcend (TS1TESD310C)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 11 г |
| Форм-фактор | portable |
| Об'єм пам'яті | 1 GB |
| Колір | |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Форм-фактор | portable |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 11 г |
| Серія | ESD310C |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість запису | 950 Mb/s |
| Товщина | 7.8 мм |
| Габарити | 71.3 x 20 x 7.8 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD USB 3.2 1TB Transcend (TS1TESD310C)
ESD310C - це найменший портативний твердотільний накопичувач Transcend, який забезпечує блискавичну швидкість передачі даних 10 Гбіт/с і місткий накопичувач, що дозволяє передавати величезну кількість файлів миттєво. Завдяки наявності роз'ємів USB Type-A і Type-C в одному накопичувачі ESD310C є зручним і ефективним варіантом зовнішнього сховища, який ви точно не захочете упустити!Блискавична швидкість передачі данихПортативний твердотільний накопичувач ESD310C відрізняється наявністю надшвидкого інтерфейсу USB 10 Гбіт/с та передовою технологією SLC-кешування, що забезпечує неймовірну швидкість передачі даних до 1050/950 МБ/с(Читання/Запис). Маючи таку продуктивність у форм-факторі міні-твердотільної флешки, цей "малюк" дозволяє без проблем передавати величезні файли на великій швидкості, які завжди будуть у вас під рукою! ESD310C також зворотньо сумісний з USB 2.0 та 3.0, що робить його доступним та простим у використанні.Два роз'єми, нескінченні можливостіESD310C укомплектований двома роз'ємами USB Type-A та Type-C і ця "2-в-1" конструкція дозволяє легко передавати файли між усіма вашими пристроями. Просто під'єднайте та насолоджуйтесь швидкою передачею файлів без затримок!Сумісність без кордонівESD310C можна використовувати з різними пристроями та операційними системами, включаючи Windows, MacOS та Android. Він забезпечує надшвидку швидкість передачі даних та збільшення місткості для ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів і навіть ігрових консолей. Неймовірна універсальність робить його зручним та ефективним варіантом для тих, хто хоче розширити свій простір для зберігання.Створений на віки, покликаний вразитиМіцний алюмінієвий корпус збереже ваші дані в цілості та безпеці, куди б ви не вирушили. Вбудована функція виправлення помилок (ECC) забезпечує чудову стабільність зберігання даних. Чорний портативний твердотільний накопичувач, що привертає увагу, додасть нотку сучасності будь-якій технічно підкованій людині. Тип накопичувача: зовнішній Серія: ESD310C Об'єм пам'яті: 1 TB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: - Форм-фактор: portable Інтерфейс підключення: USB 3.2 Інтерфейс підключення: USB 3.2 Type-C Швидкість читання: 1050 Mb/s Швидкість запису: 950 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 7.8 мм Габарити: 71.3 x 20 x 7.8 мм Вага: 11 г Колір: чорний
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD USB 3.2 1TB Transcend (TS1TESD310C)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD USB 3.2 1TB Transcend (TS1TESD310C)
[[ getCurrentDecimal('13505') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12892') ]] ₴