Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 700 г |
| Живлення | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Виносний мікрофон | |
| Роздільна здатність екрану | 128х48 |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Тип дисплея | |
| Напруга | 220 В |
| Підсвітка екрану | Так |
| Наявність Bluetooth | |
| Сенсорний екран | |
| Обсяг телефонної книги | 50 номер. |
| Тип роз'єму | RJ-11 |
| Підключення пристрою | |
| Функції | Определитель номера|Встроенная телефонная книга|Громкая связь |
| Кількість ліній | 1 |
| Конференц-телефон | |
| Web-інтерфейс | |
| Незалежна бездротова трубка | |
| Кількість підтримуваних трубок | 1 |
| Роз'єм для підключення гарнітури | |
| Наявність програмованих клавіш | |
| Підтримка SIP | |
| Блок живлення в комплекті | |
| Тип телефона | Проводной |
| Состояние | Новое |
| Количество SIP аккаунтов | 0 |
| Количество Ethernet портов | 0 |
| Время работы в режиме ожидания | 0 |
| Время работы в режиме разговора | 0 |