Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Цвет | Білий |
| Артикул | VT-2000 W |
| Назва модифікації | Стаціонарний іригатор ротової порожнини, артикул VT-2000 W (білий), ТМ Vega |
| Ціна | 3423.00 |
| Стара ціна | 3720.00 |
| Колір | Білий |
| Назва | Стаціонарний іригатор ротової порожнини, артикул VT-2000 W (білий), ТМ Vega |
| Бренд | Vega |