Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 28.5 см |
| Довжина | 68 см |
| Форма | |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Колір | |
| Стан | |
| Особливості | Антискользящее покрытие доски|Антискользящее покрытие опор |
| Тип | Регулируемая платформа |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| ГАРАНТИЯ | 12 месяцев |
| Материалы | ABS пластик, Резина |
Товар не доступний
Характеристики Степ-платформа 2-ступінчаста Springos FA0204
За тарифами
За тарифами