Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Стіл складний компактний для пікніка Ranger (Рейнджер) TA-21407 (RA 1101)
| Виробник | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал стільниці | Ламинированная ДВП |
| Стан | |
| Высота в сложенном виде | 80 |
| Глубина в сложенном виде | 600 |
| Длина | 1200 |
| Цвет | Серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Возможность регулировки опор по высоте | Да |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина в сложенном виде | 600 |
Читати повністю
Сховати
Опис Стіл складний компактний для пікніка Ranger (Рейнджер) TA-21407 (RA 1101)
Стіл складний Ranger TA – 21407 (Арт. RA 1101)
Компактний в складеному вигляді, але досить великий у розкладеному – стіл TA – 21407. Такий стіл знайде застосування на відпочинку за містом, на пікніку на дачній ділянці, на риболовлі, а також розкладний стіл може стати в нагоді для прийому великої кількості гостей. Стіл має додаткову сітчасту полку і бічні кишені для зберігання посуду, продуктів, преси і т. п . Місця для зберігання столу потрібно зовсім небагато. Так і в багажнику легкового авто розкладному столу завжди знайдеться місце. Стіл складається навпіл так, що перетворюється в невелику валізку. Стільниця з ламінованого ДВП. Щоб дві половини стільниці надійно трималися, вони скріплені спеціальним гачком. Для того щоб стіл міг витримувати велике навантаження і зберігати цілісність, низ стільниці посилений ребрами жорсткості. Легкий, зручний, стійкий стіл ще й регулюється по висоті в двох положеннях. Завдяки конструкції ніжок, сполучених трубкою, стіл не провалюються в грунт.
Характеристики: — рама столу: алюміній Ø22 і Ø25 мм; — колір столу: сірий; — розмір стільниці в розкладеному вигляді: 4х60х120 см (ВхГхШ); — висота столу: 1-е положення – 53 см; 2-е положення – 69 см; — розмір стола в складеному вигляді: 8х60х60 см (ВхГхШ); — навантаження на стіл: 40 кг; — вага столу: 5,5 кг.
Відгуки та питання про - Стіл складний компактний для пікніка Ranger (Рейнджер) TA-21407 (RA 1101)
[[ getCurrentDecimal('1559') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1299') ]] ₴