Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Стильні джинси-кльош із бахромою знизу - бежевий цвет, 36р (є розміри)
Немає в наявності
Код:003941587
Характеристики Стильні джинси-кльош із бахромою знизу - бежевий цвет, 36р (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | Нове |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 98% котон, 2% еластан |
| Фасон | клеш |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | 36 |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Джинси |
| Ширина по стегнам | 34 - 40см; 36 - 42см; 38 - 44см; 40 - 46см; 42 - 48см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 111см; 36 - 112см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 85см; 36 - 86см; 38 - 87см; 40 - 88см; 42 - 89см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см; 42 - 40см |
Читати повністю
Сховати
Опис Стильні джинси-кльош із бахромою знизу - бежевий цвет, 36р (є розміри)
Стильні джинси-кльош із бахромою знизу — ефектна модель у ретро-настрої, що знову повертається в тренди. Розкльошений силует подовжує ноги та додає образу витонченості, а бахрома по низу створює стильний акцент.
Джинси приталені по фігурі та розкльошуються від коліна, формуючи елегантний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Стильні джинси-кльош із бахромою знизу - бежевий цвет, 36р (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Стильні джинси-кльош із бахромою знизу - бежевий цвет, 36р (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2130') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1811') ]] ₴