Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Столик для пікніка зі стільцями ,Розкладний стіл валіза та стільці знижка
| Виробник | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 70 см |
| Ширина | 60 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Нове |
| Материал столешницы | МДФ |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Возможность регулировки опор по высоте | Да |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 |
| Длина | 120 |
| Ширина в сложенном виде | 63 |
| Глубина в сложенном виде | 63 |
| Высота в сложенном виде | 6 |
| Стол для пикника и 4 стула белый, Комплект для кемпинга и пикника | Стол для пикника и 4 стула белый, Комплект для кемпинга и пикника |
Читати повністю
Сховати
Опис Столик для пікніка зі стільцями ,Розкладний стіл валіза та стільці знижка
Стіл туристичний складаний зі стільцями Набір складаних меблів для походу та пікніка Стане незамінним помічником у походах і на відпочинку — легкий, компактний і практичний. Складається в компактні розміри під час зберігання взимку, а влітку дає змогу насолоджуватися прийманням їжі на відкритому повітрі. Також багато хто використовує для ярмарок і виставок. Характеристики набору: Стіл складаний виготовлений із міцного алюмінію. Розмір складаного столу 120х60 см, що дає змогу розміститися за ним великою компанією. Стільці виготовлені з металу, сидіння — з міцної тканини, яка витримує вагу дорослої людини. Навантаження на стіл 30 кг, навантаження на стілець 100 кг. Складається в дуже компактний кейс, зручний для перенесення та транспортування. Переваги: Легко складається Три режими висоти столу (мінімум 55 см, середнє положення — 60 см, максимум 70 см Зручний для перенесення і зберігання У столі є отвір для встановлення парасольки Ломберна петля на ніжках для стійкого положення столу Легко вміщується в багажник автомобіля Легко миється Вага набору всього 8 кг. У складеному стані комплект має розміри всього 63х63х6 см Магазин BigSmile.UA , отправка каждый день с 14:00 до 18:00 - наложенный платёж есть , обмен/возврат есть
Відгуки та питання про - Столик для пікніка зі стільцями ,Розкладний стіл валіза та стільці знижка
0.0
Всього відгуків:0
Столик для пікніка зі стільцями ,Розкладний стіл валіза та стільці знижка
[[ getCurrentDecimal('2365') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1183') ]] ₴