Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Довжина (см) | 15 |
| Діаметр (см) | 3.9 |
| Марка/Лінія | Baile |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Довжина (см) | 15 |
| Діаметр (см) | 3.9 |
| Марка/Лінія | Baile |