Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Діаметр (см) | 4.5 |
| Довжина (см) | 23 |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | батарейки ааа (1 штука) |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Діаметр (см) | 4.5 |
| Довжина (см) | 23 |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
| Живлення | батарейки ааа (1 штука) |