Стрічка зрошувальна Bradas 25мм/18-200мм/2,5-4,0м/48л/год/200м, GOLD SPRAY DSTGS253020-048-200
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Специфікація: Довжина стрічки у бухті: 200 м Діаметр: 25 мм Товщина: 0,2 мм (8 mil) Кількість отворів у ряду: 5 шт. Діаметр отвору: 0,7 мм Відстань між отворами: 18 мм Відстань між рядами: 200 мм Тиск: 0,4-0,7 Bar Радіус дії: 2,5-4 м Водовилив (при 0,7 Bar): 48 л/год на 1 м стрічки