Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сукня міді в горох з відкритою спиною - коричневий цвет, M (є розміри)
В наявності
Код:003941578
Характеристики Сукня міді в горох з відкритою спиною - коричневий цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Сезон | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | горох |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Фасон | приталений |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Ширина по стегнам | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Довжина виробу, см | S - 132см; M - 135см; L - 138см |
Читати повністю
Сховати
Опис Сукня міді в горох з відкритою спиною - коричневий цвет, M (є розміри)
Сукня міді в горох з відкритою спиною — ефектна та жіночна модель із витонченим силуетом і акцентом на деталях. Класичний принт у горох додає образу легкості та шарму, а відкрита спина робить його більш чуттєвим і стильним.
Сукня приталена, красиво підкреслює фігуру та плавно переходить у прямий крій донизу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Сукня міді в горох з відкритою спиною - коричневий цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Сукня міді в горох з відкритою спиною - коричневий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1950') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1658') ]] ₴