Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.32 г |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Колір | Black |
| Особливості | - Простора передня кишеня з органайзером для зберігання ручок і невеликих електронних пристроїв |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 11.6" |
| Внутрішня ширина під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Зовнішні розміри | 330 x 300 x 55 мм |