Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Колір | |
| Стан | |
| Глубина | 5 |
| Количество отделений | 2 |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Тип | Сумка |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Колір | |
| Стан | |
| Глубина | 5 |
| Количество отделений | 2 |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Тип | Сумка |