Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.49 г |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Колір | Black |
| Особливості | Посилений захист відділення для ноутбука
Зовнішня передня кишеня на блискавці
Додаткова передня кишеня для планшета
Можливість кріплення на ручці валізи-візка |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 425 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 345 мм |
| Зовнішні розміри | 430 х 350 х 115 мм |