| Виробник | |
| Вага | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 425 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 305 мм |
| Зовнішні розміри | 430 х 310 х 80 мм |