Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука Grand-X 15.6'' Black (SB-129)
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Призначення | підвищений захист |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука Grand-X 15.6'' Black (SB-129)
Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black (SB-129) виготовлена з матеріалу Ripstop Nylon, міцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашому ноутбуку і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу. Завдяки поліамідному покриттю, сумка надовго збереже привабливий зовнішній вигляд навіть при активній експлуатації. Перевагою цієї моделі є внутрішній захист відділення для ноутбука подвійними подушками. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука є зовнішня кишеня для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
Призначення: класичні Призначення: підвищений захист Тип сумки: сумка Рекомендований розмір ноутбуку: 15.6" Спосіб закриття: блискавка Кількість основних відсіків: 1 Матеріал: нейлон Внутрішня ширина під пристрій: 390 мм Внутрішня висота під пристрій: 270 мм Додатковий боковий захист: потовщені стінки Колір: чорнийВідгуки та питання про - Сумка для ноутбука Grand-X 15.6'' Black (SB-129)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука Grand-X 15.6'' Black (SB-129)
[[ getCurrentDecimal('618') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('618') ]] ₴