Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал | поліамід |
| Колір | |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Зовнішні розміри | 420 x 290 x 40 мм |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |