Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
В наявності
Код:002623999
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
| Виробник | |
| Вага | 440 г |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Колір | |
| Особливості | со встроенным USB-кабелем |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Зовнішні розміри | 45 x 31.5 x 6 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
Ця стильна та легка сумка, на 95% виготовлена з перероблених матеріалів та має водостійке покриття, буде найкращим вибором для цілеспрямованих людей, які цінують інноваційні рішення.
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
[[ getCurrentDecimal('1999') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1949') ]] ₴