Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
| Виробник | |
| Вага | 440 г |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Колір | |
| Особливості | со встроенным USB-кабелем |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Зовнішні розміри | 45 x 31.5 x 6 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
Ця стильна та легка сумка, на 95% виготовлена з перероблених матеріалів та має водостійке покриття, буде найкращим вибором для цілеспрямованих людей, які цінують інноваційні рішення. Призначення: класичні Тип сумки: сумка Рекомендований розмір ноутбуку: 17.3" Спосіб закриття: блискавка Матеріал: пінополіетилен Матеріал: поліестер Матеріал: тканина Особливості: со встроенным USB-кабелем Внутрішня ширина під пристрій: 400 мм Внутрішня висота під пристрій: 300 мм Зовнішні розміри: 45 x 31.5 x 6 см Вага: 440 г Колір: чорний
Відгуки та питання про - Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
0.0
Всього відгуків:0
Сумка для ноутбука HP 17.3 Prelude Pro (3E2P1AA)
[[ getCurrentDecimal('2321') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1949') ]] ₴