| Виробник | |
| Вага | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Особливості | True регульований плечовий ремінь |
| Внутрішня висота під пристрій | 310 мм |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |