Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Колір | Разные цвета |
| Стан | Новий |
| Глубина | 11 |
| Тип | Дорожная косметичка |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Колір | Разные цвета |
| Стан | Новий |
| Глубина | 11 |
| Тип | Дорожная косметичка |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |