Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5385
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 4.3 кг |
| Тип управління | механічний |
| Матеріал корпусу | |
| Кількість секцій | 5 |
| Колір | білий |
| Потужність | 520 Вт |
| Cистема сушки | нагрівальна |
| Об'єм | 7.5 л |
| Продукти для сушки | ягоди |
| Габарити | 39 х 38.5 х 38.5 см |
| Особливості | рівномірне висушування на всіх рівнях |
Читати повністю
Сховати
Опис Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5385
Сушарка для овочів та фруктів ARDESTO FDB-5385 дозволить висушити: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, рибу, хліб, зелень, трави та ін.
- Рівномірне висушування на всіх рівнях
- Збереження вітамінів та мінералів
- Термостат дозволяє регулювати температуру в межах 30-70 ̊C.
Сушарка ARDESTO FDB-5385 ідеальний пристрій для тих, хто дбає про заготівлю продуктів на зиму. Це один із найбільш ефективних, простих та економічних сушильних агрегатів. Має захист від перегріву завдяки вбудованому мікропроцесору.
Тип управління: механічний Потужність: 520 Вт Cистема сушки: нагрівальна Кількість секцій: 5 Об'єм: 7.5 л Матеріал корпусу: пластик Продукти для сушки: гриби Продукти для сушки: зелень Продукти для сушки: м'ясо Продукти для сушки: овочі Продукти для сушки: риба Продукти для сушки: трави Продукти для сушки: фрукти Продукти для сушки: хліб Продукти для сушки: ягоди Габарити: 39 х 38.5 х 38.5 см Вага: 4.3 кг Особливості: збереження вітамінів та мінералів Особливості: рівномірне висушування на всіх рівнях Колір: білийВідгуки та питання про - Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5385
0.0
Всього відгуків:0
Сушка для овочів та фруктів Ardesto FDB-5385
[[ getCurrentDecimal('2327') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2132') ]] ₴