Светильник светодиодный Biom SMART SML-R05-80/2 3000-6000K 80Вт с д/у New
За тарифами
За тарифами
| Виробник | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 500х90 |
| Гарантийный срок | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Материал арматуры | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Мощность | 80 W |
| Пульт управління в комплекті | Кнопковий |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 6400 Lm |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
Читати повністю
Сховати
Цей накладний світлодіодний смарт-світильник розсіяного світла виконаний у вигляді десятигранник і має потужність 80 Вт, що еквівалентно 720 Вт для традиційних джерел світла. Колірна температура моделі коливається у діапазоні 3000-6000 К (від теплої до холодної частини світлового спектру). Розсіювачвиробу матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 176-265 В, світловий потік – 6400 лм, а світловіддача – 80 лм/Вт. Кути світіння доходять до 170°, а індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць. Клас захисту світильника – IP20. Його арматура виконана з металу, а плафон – з полікарбонату. У комплекті зі світильником поставляється пульт управління. Також у даній моделі передбачена можливість димування.