Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Трехнитка на флісі |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Сезон | Зима |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Обхват грудей | 130 см |
| Довжина рукава | |
| Оздоблення та прикраси | |
| Матеріал підкладки | |
| Склад | Хлопок - 70% Полиэстер - 25% Эластан - 5% |
| Властивості тканини | |
| Размер женской одежды | 42/48 |
| Вид изделия | Свитер |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней/ Аванс 200 грн. |
| Принты, узоры | 21 |
| Вид | Світшот |
| Вес с упаковкой | 1200 |
| Возвратность | Возвратный |
| Группа | Одежда |
| Подгруппа | Свитеры и кофты |
| Принадлежность | Женщинам |
| Узор | Рисунок |
Характеристики Светр жіночий зимовий універсальний "Новорічний подарунок" B-286
В наявності
Код:004043894