Характеристики Світлодіодна гірлянда 100 Led 10м 8 режимів 220V CW-G-100L10V ColorWay
| Виробник | |
| Довжина | 10 мм |
| Бренд | ColorWay |
| Кількість режимів | 8 режимів |
| Количество светодиодов | 100 Led |
| Мoдель | CW-G-100L10V |
| Назва товару | Світлодіодна гірлянда |
| Напряжение | 220V |
| Тег#НОВЫЙ ГОД | Да |
| Тип | LED |
Читати повністю
Сховати
Характеристики:
| Джерело живлення: AC 220 В, 3Вт Матеріал: пластик Довжина: 10 м Колір: прозорий Термін служби світлодіодів: 10 000 годин Світло: теплий білий Комплектація: гірлянда Гарантія: 3 місяці |