НазваСвітлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-60-CW-20 білий, негерметична, 1м
Робоча напругаDC 12V
Размер8х2 мм
Световая отдача145 Lm/W
Світловий потік, Lm940 Lm
Потребляемая мощность6,5 Вт/м