Робоча напругаDC 24V
Размер8х2 мм
Світловий потік, Lm1950 Lm
Потребляемая мощность13,5 Вт/м
Температура світла7500-8000 K
Срок службы35000 ч
Товар не доступний
продано - 0 шт.
Не йди - у цього продавця є ще! 🛍️
Дивитися також
Популярні продавці в категорії Світлодіодна стрічка
1000 дрібниць VDN
PeRo
EzyBuy
Heavy Master
JUMP
BigSmile
Автосклад
AutoGluk
Univermag
Sundries_Ukraine
"Pet’s agent"
УніТорг
E-Shop24
MixShopSewing
CAR-LED. Радіокомпоненти та LED освітлення.
FULL SET
NEO.DP.UA
NonStop
Sxemki
Mr.Fishkin
Міра
brille
BigBaza
Рокоток
Популярні виробники в категорії
Ви підглядали 👀
Ноутбук Dell Alienware m15 R4 144Hz i7 10870H 32Gb SSD 512Gb RTX 3070 Б/В