НазваСвітлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-CW-20 біла, негерметична, 1м
Робоча напругаDC 12V
Размер10х2 мм
Световая отдача115 Lm/W
Світловий потік, Lm2300 Lm
Потребляемая мощность20 Вт/м