НазваСвітлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-60-CW-20-V2 біла, негерметична, 1м
Робоча напругаDC 12V
Размер8х2 мм
Световая отдача100 Lm/W
Світловий потік, Lm480 Lm
Потребляемая мощность4,8 Вт/м