Світлодіодний вуличний ліхтар VIDEX VL-SLE17-1005 IP65 100W 11000Lm 5000K 220V захищений
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Вуличний LED ліхтар VIDEX VL-SLE17-1005 IP65 100W 11000Lm 5000K
Особливості:
Вигоди:
  • Безперервне освітлення: Надійний ліхтар, який працює без збоїв при будь-яких погодних умовах.
Розв'язання проблем:
Нехай ваші вуличні території завжди залишаються безпечними та освітленими завдяки LED вуличному ліхтарю VIDEX IP65 SLE17 100W 11000Lm 5000K. Впевніться в якості і надійності вашого освітлення, обираючи наш продукт.
Технічні характеристики:
  • Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
  • Якість світла: Ra > 80
  • Потужність: 100 W
  • Світловий потік: 11000 Lm
  • Клас енергоспоживання: А+
  • Кут розсіювання: 130° x 90°
  • Категорія: Вуличні ліхтарі
  • Коефіцієнт потужності: 0.95
  • Напруга: AC 180-265 V
  • Частота: 50/60 Hz
  • Розміри: 527mm x 144mm x 83mm діаметр 60mm
  • Енергоефективність: 110 Lm/W
  • Робоча температура: -30°C ~ + 50°С
  • Сила струму: 140mA
  • Клас захисту, IP: 65
  • Матеріали: Алюмінієвий сплав + полікарбонат
  • Гарантійний термін: 2 роки
  • Вага: 1,13 кг
Вміст комплекту:
  • Ліхтар
  • Монтажний кронштейн
  • Гвинти фіксуючі
  • Посібник користувача
  • Ундивідуальна упаковка