Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Максимальна вага | 55 кг |
| Тип живлення | |
| Тип ваг | |
| Матеріал платформи ваг | |
| Довжина платформи | 330 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Ваги торговельні |
| Приналежність | Дім |
| Група | Товари для бізнесу |
| Підгрупа | Торговельне обладнання |
Характеристики Торгові електронні ваги OPERA OP-983S до 55 кг з акумулятором та металевими кнопками
В наявності
Код:004040604