Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 1.83 кг |
| Функція підігріву | |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Функція розморожування | Так |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити | 32 х 21.5 х 18 см |
| Також шукають | для бутербродів |
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 800 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |