Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Тостер Gorenje T800DB
| Виробник | |
| Вага | 1.3 кг |
| Функція підігріву | |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Функція розморожування | Так |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Потужніть | 850 Вт |
| Тип керування | електронно-механічне |
| Габарити | 27.5 х 18 х 16.5 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для бутербродів |
Читати повністю
Сховати
Опис Тостер Gorenje T800DB
Тости можуть стати основою для смачних солодких або солоних поєднань, якими можна насолоджуватися за сніданком, перекусом або на вечірці з друзями. Тому тостер ідеально підходить на всі випадки життя.
Завжди пахне підсмаженим хлібомСекрет гарних тостів - у підтримці тостера в чистоті. Часто очищайте лоток для крихт, і на вашій кухні буде пахнути лише свіжими тостами.
Кнопки з підсвічуванням спрощують роботуПросто поверніть ручку, щоб вибрати рівень підсмажування. Налаштуйте подальше нагрівання, обравши режим підігріву або розморожування. Зупиніть підсмажування в будь-який момент, якщо відчуєте, що тости готові.
Знімна решіткаДля того, щоб насолодитися повною мірою смаком круасана, розігрійте його на решітці. Цей метод дозволить зберегти всі шари та відтінки смаку.
Елегантний дизайнПростота та класичний дизайн – головні особливості цього тостера. Сріблясте покриття з нержавіючої сталі привертає увагу та гарантує, що ви із задоволенням розмістите тостер на кухонній стійці.
Досконалість у часіРозморозьте тостовий хліб прямо з морозилки або розігрійте вже підсмажений, щоб отримати теплу та свіжу поверхню для легкого намазування масла.
Тип керування: електронно-механічне Потужніть: 850 Вт Кількість відділень: 2 відділення для тостів Кількість ступенів підсмажування: 7 Матеріал корпусу: метал + пластик Функція підігріву: так Функція розморожування: так Габарити: 27.5 х 18 х 16.5 см Вага: 1.3 кг Колір: чорний