Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.2 кг |
| Функція підігріву | |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Функція розморожування | Так |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Габарити | 30.7 x 18 x 16.7 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | для бутербродів |
| Тип керування | електронне |
| Потужніть | 850 Вт |