Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.5 кг |
| Функція підігріву | |
| Матеріал корпусу | |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Функція розморожування | Так |
| Тип керування | електронно-механічне |
| Кількість ступенів підсмажування | 8 |
| Колір | білий |
| Також шукають | для бутербродів |
| Потужніть | 830 Вт |
| Габарити | 30.4 х 21.4 х 18.4 см |