Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Тостер Philips HD2590/00
| Виробник | |
| Вага | 1.4 кг |
| Функція підігріву | |
| Матеріал корпусу | |
| Кількість відділень | 1 відділення для тостів |
| Функція розморожування | Так |
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 1000 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 8 |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Довжина шнура | 0.85 м |
| Габарити | 44 х 21.6 х 15.5 см |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Тостер Philips HD2590/00
Один довгий слот підходить практично для будь-якого виду хліба, який ви обираєте.
8 налаштувань підсмажування для задоволення будь-яких потребНалаштовуйте час підсмажування будь-якого хліба відповідно до своїх уподобань.
Режим розморожуванняРежим розморожування дозволяє легко підсмажити заморожений хліб за один раз одним натисненням кнопки.
Вбудована решітка для підігрівання булочок, випічки, круасанів тощоВбудована решітка призначена для підігрівання випічки, булочок, круасанів тощо.
Функція High-lift для безпечного видалення дрібних предметівЗ функцією High-lift дрібні предмети розташовуються на висоті, завдяки чому їх легко й зручно діставати.
Знімний лоток для крихт для легкого чищенняЗавдяки знімному лотку для крихт легко зберігати прилад у чистоті та порядку.
Режим розігріванняРежим розігрівання дозволяє підігріти попередньо підсмажений хліб за лічені секунди одним натиснення кнопки.
Кнопка скасування для миттєвого вимкненняКнопка скасування припиняє приготування тостів у будь-який час для безпечної та точної роботи.
Автоматичне вимкнення в разі застрягання хліба для додаткового захистуАвтоматичне вимкнення в разі застрягання хліба захищає прилад від коротких замикань.
Тип керування: механічне Потужніть: 1000 Вт Кількість відділень: 1 відділення для тостів Кількість ступенів підсмажування: 8 Матеріал корпусу: пластик Функція підігріву: так Функція розморожування: так Відсік для зберігання шнура: так Довжина шнура: 0.85 м Габарити: 44 х 21.6 х 15.5 см Вага: 1.4 кг Колір: білий