Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Трикотажна футболка-поло з ґудзиками - червоний цвет, L (є розміри)
Немає в наявності
Код:003941596
Характеристики Трикотажна футболка-поло з ґудзиками - червоний цвет, L (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | поло |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 54см; L - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
Читати повністю
Сховати
Опис Трикотажна футболка-поло з ґудзиками - червоний цвет, L (є розміри)
Трикотажна футболка-поло з ґудзиками — стильна базова модель із сучасним акцентом на комфорт і лаконічність. Однотонний дизайн виглядає універсально, а формат поло додає образу стриманої елегантності.
Футболка має вільний прямий крій з опущеними плечима, що створює розслаблений силует і забезпечує зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Трикотажна футболка-поло з ґудзиками - червоний цвет, L (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Трикотажна футболка-поло з ґудзиками - червоний цвет, L (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1060') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('901') ]] ₴