Маркетплейс твоєї Країни![]()
Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003919625
Характеристики Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бордо |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | приталений |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 44см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 4см |
Читати повністю
Сховати
Опис Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)
Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом — стильна та універсальна модель, яка поєднує комфорт і делікатний акцент у деталях. Виконана з еластичного трикотажу, тканина гарно тягнеться, приємно прилягає до тіла та забезпечує зручність у щоденному носінні. Кругла горловина додає класичної лаконічності, роблячи футболку базовим елементом гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('850') ]] ₴