Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вікова група | |
| Тип | |
| Конструкція | |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 11 мм |
| Колір | Чёрный |
| Матеріал рами | |
| Стан | |
| Особливості | |
| Висота рульової стійки | 48 см |
| Гарантийный срок | 1 |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
| Вид | Самокат |
| Група | Ролики, скейтборд і самокати |
| Підгрупа | Самокати |
| Сезонність | Всесезон |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
Характеристики Трюковий самокат Maraton Hi Boy Pro ST-1S з компресією IHC | Самокат для трюків, алюмінієві колеса 110 мм, підшипники ABEC 9
В наявності
Код:004041642