Ultracell UCG150-12 150А•ч 12В гелевая Свинцево-кислотна акумуляторна батарея
Немає в наявності
тип клем - F10 ;тип батареї - GEL (гелевий) ;напруга - 12 V ;внутрішній опір - 2.5 мОм ;ємність - 150 Ah