Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Ваги кухонні Esperanza EKS008
Немає в наявності
Код:003159100
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ваги кухонні Esperanza EKS008
| Виробник | |
| Вага | 0.4 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Вимірювання об'єму рідини | |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з чашею |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | фунт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | метал |
| Тип керування | кнопки |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 2 х ААА |
| Особливості | підсвітка дисплею |
| Габарити | 215 х 140 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Esperanza EKS008
Кухонні ваги Esperanza LYCHEE – це дуже точний прилад, який допомагає при приготуванні страв, супів та тортів, що потребують строго певних пропорцій інгредієнтів. Завдяки ведмедику ви можете легко і швидко зважувати рідкі та сипкі продукти, не турбуючись про додаткове безладдя! Крім функції тари ваги спеціалізуються на точному вимірі обсягу води та молока. Поверхня та чаша з нержавіючої сталі забезпечують виняткову довговічність. Кухонні ваги Esperanza LYCHEE дуже практичні та повинні бути обов'язковими на кожній кухні!
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Esperanza EKS008
0.0
Всього відгуків:0