Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Ваги кухонні Gorenje KT10ORAW
Немає в наявності
Код:002628829
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ваги кухонні Gorenje KT10ORAW
| Виробник | |
| Вага | 0.7 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 10 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | фунт |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Особливості | автовідключення |
| Габарити | 218 х 170 х 20 мм |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Gorenje KT10ORAW
Функція «Тара»Зручне зважування. Ця корисна функція допомагає точно зважувати інгредієнти. Встановіть миску на ваги і натисніть на кнопку тари, щоб обнулити вагу. З цією функцією можна зважувати всі інгредієнти для страви в одній мисці.XXLНавантаження до 10 кг. Поверхня із загартованого скла витримує навантаження до 10 кілограмів, і вага яскраво відображається на світлодіодному дисплеї.
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Gorenje KT10ORAW
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Gorenje KT10ORAW
[[ getCurrentDecimal('1185') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1185') ]] ₴